چاپ رول پارچه

کلندر پارچه ( ترنسفر حرارتی )

چاپ پارچه برش خورده

مجموعه آیسان چاپ قادر است تا سفارشات شما را در تیراژهای مختلف بر روی پارچه چاپ ( چاپ رول پارچه ) نماید. ما برای اینکار از روش سابلیمیشن استفاده می نمائیم که به چاپ دیجیتال روی پارچه نیز معروف شده است. برای دریافت نتیجه ی مطلوب از این نوع چاپ نیازمند دو شرط ویژه است. شرط اول اینکه رنگ پارچه روشن باشد و شرط دوم این است که درصد پلی استر پارچه بالا باشد. اگر هر یک از این شروط برقرار نباشد امکان چاپ مقدور نیست. در واقع این نوع چاپ برای پارچه هائی مناسب می باشد که اولا دارای درصد پلی استر حداقل 70% و همچنین دارای رنگ روشن و ترجیحا سفید باشند.در این چاپ شما می توانید هر طرح و یا هر عکسی در اختیار دارید را چاپ نمائید.​​​​​​​

ترنسفر چاپ از کاغذ به پارچه یکی از حساسترین مراحل چاپ پارچه می باشد در مجموعه آیسان چاپ این پروسه تحت نظارت کارشناسان ما انجام خواهد گرفت . ما مجهز به بهترین کلندرهای بازار هستیم . شما در صورت نیاز می توانید تنها ترنسفر حرارتی را به ما بسپارید . در این خدمت شما باید چاپ کاغذ خود را به صورت رول شده به ما تحویل دهید . در صورت نیاز تست رایگان هم به شما ارائه خواهیم داد .

امروزه در دنیای مد و لباس با ورود چاپ دیجیتال دیگر محدودیت طرح رنگ وجود ندارد . شما اگر در کار تولید لباس هستید میتوانید با استفاده از این فرصت رونق و تحولی در تولید خود ایجاد کنید . برای این کار باید پارچه های برش خورده یا رولی خود را جهت چاپ با کیفیت و قیمتی رقابتی به ما بسپارید . حتی در صورت نیاز شما ما میتوانیم بخش طراحی کار شما را هم به عهده بگیریم .

خدمات چاپ پارچه